מגזין האוכל שלנו

וילה מארה תל אביב | Villa Mare TLV

מסעדת פירות ים בתל אביב

בראנץ' קליל עם חברים או דווקא ארוחה עסקית מעונבת? קפה זריז של בוקר או בילוי עם החברות הכי טובות? בעצם, איפה הדילמה? וילה מארה תל אביב עונה על כל אלה, והרבה יותר!

להתחיל את היום עם חיוך

אומרים שהארוחה החשובה ביותר ביום היא ארוחת בוקר, ומי אנחנו שנתנגד? ולכן תפריט הבוקר שלנו עשיר ומגוון, עם מנות קלאסיות ליחיד או לזוג, שקשוקה מפנקת, מאפים טריים ופריכים, סלטים ועוד. כמובן שבין היתר אנחנו מסעדת פירות ים בתל אביב, וגם בתפריט הבוקר תוכלו ליהנות ממנות ים כמו מטיאס הולנדי, קרפצ'יו דניס וטוסט סלמון.

מסעדת פירות ים בתל אביב

אם אתם לא בדיוק טיפוסים של בוקר, ורק רוצים לחטוף משהו זריז שיחזיק אתכם כמה שעות, בטח תשמחו לשמוע שגם עליכם חשבנו. הכנסנו לתפריט מנות קטנות, וכמובן את הקפה המשובח שלנו שיהפוך אפילו את שעות הבוקר המוקדמות לנסבלות. אם החלטתם להקדיש בוקר אחד רק לעצמכם, בלי לרוץ לעבודה או לסידורים, אנחנו ממליצים להתפנק עם אחד מהקינוחים המושחתים שלנו, וללוות אותם עם מימוזה מרעננת.

מסעדת פירות ים בתל אביב

המנה העיקרית

אחרי הקפה המעורר של הבוקר ועוד כמה שעות של עבודה, תפריט הבוקר שלנו מפנה את מקומו לתפריט הצהריים והערב. אל דאגה, חלק מהמנות המוכרות והאהובות מהבוקר ממשיכות ללוות אותנו, כמו הסלטים הטריים ומנות הפתיחה. הם מצטרפים לסיבה העיקרית שבגללה התכנסנו כאן היום: מסעדת פירות ים בתל אביב.

ריזוטו פירות ים, דגים מטוגנים או אפויים בתנור אבן, פירות ים על הגריל או בתבשיל עשיר – הם הלב והנשמה של תפריט העיקריות. את שעות הצהריים אנחנו מקדישים לארוחות עסקיות שמתאימות לפגישות עבודה וגם לבילוי קליל באווירה נינוחה. ואחרי שהשמש שוקעת מגיע הזמן להעלות הילוך וליהנות ממוזיקה טובה, קוקטיילים ואווירה של בר.

משהו לכל אחד

מנות הים הם לב ליבה של מסעדת פירות ים בתל אביב, אבל אנחנו מקבלים באהבה גם את מי שמעדיף מנות אחרות. לכן בכל התפריטים שלנו יש מגוון של מנות ללא דגים ופירות ים, וגם אפשרות של מנת ילדים שתשמח גם ילדים בררנים במיוחד. עכשיו כבר לא צריך להתלבט, אצלנו כל אחד ימצא מנות שמדברות אליו.

דילוג לתוכן